KURUMSAL

KURUMSAL

Hammaddeden ipliğe kadar tüm prosesleri ERP Kaynak yazılım sistemi kullanılarak tasarlanmış tesisinde, modern teknolojiler kullanarak Polyester iplik ve polyproplene iplik üretimi yapmaktadır. 16000 m²' si kapalı olmak üzere 50.000 m² alanda üretim yapılmakta ve aylık 1.500 ton kapasiteye sahiptir. Geçmiş tecrübeleri yenilikçi ve modern bakış açısıyla arge ve inovasyon kültürüne dönüştürme çabasında olup, bu amaca hizmet eden ekipleri ile gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında önemli çalışmalara imza atmak için sürekli çalışmalar yürütmektedir.

Uluslararası fuar organizasyonlarına katılarak yeni trendleri takip etmekte, tesislerinde uygulanabilir gelişmeler için çözüm ortakları ve partnerleri ile faaliyetleri sürdürmektedir. Küresel tekstil ihtiyaçlarına zamanında ve kaliteli ürünlerle cevap verme isteğini proseslerine, çalışanlarına ve iş etiğine yansıtmayı temel kabul eden firma genç ve dinamik yapısı ile fark yaratmaktadır. Üretim sürecini yalnızca nihai iplik üretimi olarak değil, kullanılabilir alternatif materyal üretme, geri kazandırma, üründe sıra dışı farkındalık boyutlarında yapılandırmak ve alanında yeni düşünce sistemi ile inovatif gelişmeler kaydetmek amacındadır.

VİZYON

Dünyada ve Türkiye’de ürettiği ve sunduğu ürünlerle, oluşturduğu üretim ve yönetim organizasyonuyla, yenilikçi ve modern yaklaşımıyla önde gelen tekstil üreticisi olmak.

MİSYON

Dinamik genç ekibiyle, modern teknolojileri kullanarak, yenilikçi ürün yelpazesi ile bölgesinin ve dünya pazarlarının ihtiyacı olan kaliteli iplikleri üretmek.